Host pod Parapletem - Gabriela Koukalová

Host pod Parapletem - Gabriela Koukalová
20. února 2020 od 18:00 do 19:30

Hostem pod Parapletem bude bývalá česká reprezentantka v biatlonu, mistryně světa, stříbrná medailistka ze zimních olympijských her, držitelka křišťálového glóbusu 2015/16, účastnice StarDance 2019.

GABRIELA KOUKALOVÁ

Povídat si budeme o hvězdné kariéře, výstupu na vrchol a životním restartu. O hledání vnitřní motivace za sucha i deště, o biatlonu i o StarDance.

Zmáčkni stopky. Biatlon, olympiáda, před sebou terč, terčem pro jiné, spoušť, životní spoušť, nahoru a dolů, novináři, fanoušci, lesk, sláva, a tlak, před startem stroj na výsledky, v cíli miláček, lapat po dechu, lapat po motivaci, světový pohár nad hlavou, v hlavě anorexie a bulimie, rentgen, kůže na trhu, nůž na krku, Soukalová, Koukalová, hrana a za hranou další hrana, cesta na vrchol, blaho a dno, knížka, bouře v obci a obecný zájem, s biatlonem konec, za koncem start, start restartu, nadační fond Gábi, kráska, miláček, rebel a mešuge, ale...

...jednou pro všechny: bývala česká reprezentantka v biatlonu, mistryně světa, stříbrná medailistka ze zimních olympijských her, dvaceti tří násobná vítězka Světového poháru, držitelka křišťálového glóbusu 2015/2016 a Sportovkyně roku ČR 2017!

StarDance, tanec bez pušky, zvedačky, šaty, líčení, podpatky, flitry a korálky, už ne stopky, ale porota, rivalita i totální noblesa, jedním slovem emoce, tanec s vozíčkem a StarDance pro Paraple.

Druhým hostem bude
hasič, táta, sportovec, vozíčkář, tanečník, který se účastnil StarDance pro Paraple.

LIBOR BOHDANECKÝ

Zveme všechny ve čtvrtek 20. února 2020 v 18 hodin do Centra Paraple.

Kontakt/rezervace: recepce@paraple.cz
Vstup zdarma.
Kavárna otevřena.

Těšíme se na vás.

Odebírat newsletter

Podpořte nás

Život je jízda!

Pojeďte kousek cesty s námi.

Chci darovat