Sezónní akce

Letní Sejdeme se na zahradě

27. července 2021
Letní Sejdeme se na zahradě

Ve čtvrtek 22. 7. 2021 jsme ve venkovních prostorách Centra Paraple uskutečnili letní akci pro veřejnost Sejdeme se na zahradě, jejíž výtěžek ze vstupného byl určen na podporu provozu a činnosti Centra Paraple.

Tato oblíbená a hojně navštěvovaná společenská událost patří k sezónním akcím, které se konají jednou až dvakrát v roce obvykle mimo standardní program Centra Paraple. Je nejen příležitostí prožít příjemný a zábavný podvečer, ale také se nepřímo seznámit s problematikou života na vozíku a aktivitami Centra Paraple.

Pro diváky jsme připravili bohatý kulturní program. Ten do Centra Paraple přilákal přes 200 diváků. Zahájení programu otevřel zpěvák Xindl X, který zazpíval známé písničky, jako například V blbým věku, Něco je ve vzduchu, Má chata, můj hrad a Popelka. Písně ze svého debutového alba nám představil zpěvák a kytarista Michal Strnad. K němu se pak přidala Bára Poláková s písní Voda, Kdyby, Krosna a na závěr zazpívala s Kato titulní píseň Jediná vteřina k filmu 13 minut. Následovala live looping improvizační show En.Drua a JeNa Hovorky, kteří představili širokospektrální hudební inprovizace rozprostírající se od hiphopových & down-tempových groovů přes house až po hudbu s vlivy world music. Celé obecenstvo rozesmáli stand-up komici Miloš Knor a Lucie Macháčková. Překvapením bylo vystoupení stand-up komičky Lenky Vychodilové. Program uzavřela hudební kapela Kinky Blue‘s Band.
K dokonalému zážitku přispělo i krásné počasí, vychlazený Pilsner Urquell a vynikající dobroty. Fotky z akce naleznete v naší galerii.

Děkujeme a těšíme se na další společné akce.

SSNZ 22.7.2021


Odebírat newsletter

Podpořte nás

Život je jízda!

Pojeďte kousek cesty s námi.

Chci darovat