Oblíbená akce Sejdeme se na zahradě se konala 21. července v areálu centra. Na zahradě jsme se sešli v hojném počtu, dorazilo na 160 příznivců, kteří zakoupením vstupného podpořili služby Centra Paraple.

Celou akci tradičně moderoval Vašek Uher, který mimo jiné vyhlásil výsledky Virtuálního běhu/jízdy pro Paraple. Vítěze jsme obdarovali hodnotnými cenami a pogratulovali k úspěchu. Program odstartoval uznávaný britský muzikant Justin Lavash s hudbou na rozmezí blues, folku a jazzu. Jeho fenomenální technika a kytarové schopnosti vyrazily posluchačům dech a nechalo je občas žasnout nad tím, co všechno je možné s jednou jedinou kytarou. Zahradu se podařilo rozesmát stand-up komičce Adéle Elbel a celý program uzavřel film Betlémské světlo režiséra Jana Svěráka, natočený na motivy tří povídek jeho otce Zdeňka Svěráka, spoluzakladatele Centra Paraple.

Fotografie z akce naleznete POD TÍMTO ODKAZEM.

Děkujeme všem návštěvníkům za účast a partnerům, kteří se podíleli na přípravě a organizaci. Těšíme se na akci Sejdeme se na zahradě v roce 2023.