JAK DARUJÍ

Chytrá kamera od NetRex

1. října 2018 Chytrá kamera od NetRex

V České televizi mají Toulavou kameru, my v Centru Paraple máme díky společnosti NetRex kameru chytrou. 

Díky produktové podpoře a ochotě našich kolegů z NetRex máme možnost nabízet všem, kteří to třeba mají do Centra Paraple daleko a přesto chtějí být u toho, když se u nás něco děje, přímý přenos nebo skvělý online archiv.

A tak již bylo možné sledovat několik Hostů pod Parapletem doslova z první řady našeho improvizovaného sálu a při tom z pohodlí svého obývacího pokoje.
Přenosy setkání se zajímavými osobnostmi, jakými byly např. boromejka sestra Angelika, oštěpařka Barbora Špotáková nebo herec Jaroslav Dušek, sledovaly v online prostředí našeho kanálu na YouTube či facebookové zdi tisíce lidí.

bara_spotakova

jaroslav_dusek
Pozn.: Přes fotografii se můžete prokliknout na záznam akce.

„Přímé přenosy dokonale doplňují naši snahu o bezbariérovost i v komunikaci, protože zdaleka ne všichni naši klienti mají možnost do Paraplete jezdit každý týden a přesto by o náš program neradi přišli,“ popisuje letošní inovaci Hana Matoušů, která si za tým public relations vyzkoušela opakovaně i roli moderátorky.

Virtuální prostředí internetového vysílání má obrovskou výhodu také pro klienty či zájemce o pobyt v Parapleti, kteří žijí v regionech dále od Prahy.
Letošní přímé vysílání z březnového Dne otevřených dveří, na kterém se prezentovali výrobci a distributoři různých zdravotních a kompenzačních pomůcek, mělo vysokou sledovanost.
Kdybychom chtěli všechny, kteří náš přenos sledovali, přivítat v Centru Paraple osobně, stal by se ze Dne otevřených dveří minimálně jeden celý týden nebo možná spíše dva.

NetRex je přední českou IT společností nabízející služby hostovaného videa pro profesionální instalace. Od roku 2006 neustále objevuje nové možnosti nasazení moderních síťových technologií s všudypřítomným internetem a přináší nové možnosti zajištění bezpečí, lepší kontrolu nebo zvýšení efektivity práce. 

Díky společnosti NetRex dosáhne Paraple v komunikaci mnohem dál než doposud, a to je pro nás velmi důležité. Navíc nás těší, že naši přátelé z NetRex stále přicházejí s novými nápady, jak chytrou kameru a jejich další IT řešení efektivně používat. Je se tedy i do budoucna opravdu na co těšit.

Odebírat newsletter

Podpořte nás

Život je jízda!

Pojeďte kousek cesty s námi.

Chci darovat