Náš partner, společnost Toyota Material Handling, která Centrum Paraple podporuje od roku 2005, si v letošním roce připomíná výročí 30 let existence.

Firma při této příležitosti pozvala své obchodní partnery na společné setkání. To se uskutečnilo dne 19. 10. v prostorách pražského DOXu. Slavnostní gala večer se nesl v duchu připomínání si historických milníků až po žhavou současnost, tedy fakt, že firma je jedničkou ve výrobě inovativních a vysoce kvalitních manipulačních zařízení.

Mezi pozvanými hosty byli i zástupci Centra Paraple. Ředitel centra, David Lukeš, během slavnostního večera převzal z rukou jednatele firmy, pana Jaroslava Žlábka, symbolický šek na 300 000 korun, představující výši podpory pro letošní rok. Během gala večera k přítomným divákům promluvil i prezident CP, pan Zdeněk Svěrák, který pro tuto příležitost natočil speciální video zdravici, v níž, kromě dlouholeté spolupráce a velké míry solidarity, ocenil i nápaditost hesla "vozíčkáři vozíčkářům". Kromě přímé finanční podpory, která svou výší společnost trvale řadí mezi naše nejvýznamnější podporovatele, se k dobročinným aktivitám pravidelně připojují i zaměstnanci formou firemního dobrovolnictví i individuálního dárcovství.

Děkujeme za dlouholetou přízeň a podporu. Společnosti Toyota Material Handling i jejím zaměstnancům přejeme stále skvělou kondici a úspěšný rozjezd do nové dekády.