JAK DARUJÍ

Představujeme naše partnery - NF Gabrielis

31. ledna 2018 Představujeme naše partnery - NF Gabrielis

Firemní Nadační fond Gabrielis je nezisková organizace, získávající finanční prostředky od svých partnerů díky prodeji reklamních propisek z portfolia PenMaster. Patronem fondu je, mimo jiné, předseda České federace Powerchair hockey Václav Uher, oblíbený moderátor besed Pod Parapletem.

Reklamní propisky PEN MASTER pomáhají prostřednictvím NF Gabrielis

V současné době můžete aktivity fondu podpořit například koupí propisky Celeste. Za každý prodaný kus je na charitativní účely nadačního fondu odváděno 5 Kč.

nl_nf_gabrielis_2

Propisky Celeste najdete v nabídce mnoha reklamních agentur nabízejících portfolio PenMaster. Jejich seznam a kontakty najdete na www.psanipomaha.cz.
Do budoucna chce nadační fond rozšířit své zaměření, respektive vykonávat vlastní aktivní činnost. Oblast příjmů by se pak mohla rozšířit i na dárce, které fond svojí činností osloví.
V každém případě však bude zachován stávající systém, kdy jsou peníze rozdělovány do čtyř pilířů: na osobnostní rozvoj a vzdělávání fyzicky postižených osob, který zahrnuje právě Paraple, dále na zlepšení kvality života osob s Alzheimerovou chorobou, jehož patronem je spisovatelka dětských knih Ivona Březinová, na rozvoj hudebního vzdělání dětí a mládeže, na nějž z pozice patrona „dohlíží“ světově respektovaný klarinetista Milan Řeřicha a na péči o regionální kulturní památky lokálního významu.

Odebírat newsletter

Podpořte nás

Život je jízda!

Pojeďte kousek cesty s námi.

Chci darovat