Na přelomu ledna a února Centrum Paraple opět pořádalo dva tematické programy Lyžování v Jizerských horách. První tematický program byl určen pro lyžaře začátečníky a druhý pro pokročilé.

Kurzů se v letošním roce zúčastnilo 15 klientů, kteří i přes nepříznivé podmínky nakonec lyžovali naplno, ať už na monoski či biski, a podařilo se jim naplnit stanovené  cíle.  Rádi bychom pochválili jejich nadšení a píli. I díky tomu jsou tyto tematické programy jedinečné.

Obě týdenní akce koordinoval pohybový terapeut Milan Šlauf s neméně pomocnou pravou rukou Láďou Turzíkem, za což jim patří velké díky, stejně jako všem terapeutů, kteří jeli jako doprovod. Nesmíme zapomenout ani na veliký přínos Tomáše Lisého ze Sportability, který klientům předával své dlouholeté zkušenosti s lyžováním a také na Martina Kopečka – instruktora lyžování na vozíku, který nejlíp ví, jak na to.

Kurzy by také nemohly proběhnout bez finanční pomoci našeho generálního partnera Kooperativy, bez zapůjčení lyžařského vybavení včetně servisu od společnosti HAPPY SPORT, bez lyžařského oblečení pro naše instruktory od ALPINE PRO a bez dopravy vozy, které nám na rok poskytla ŠKODA AUTO. Děkujeme.