Tematický program lyžování s Centrem Paraple v Jizerských horách. Bylo to nejisté, ale dobře to dopadlo :) V termínu od 24. 1. do 29. 1. 2022 Centrum Paraple pořádalo tematický program se zaměřením na lyžování v Jizerských horách. Počasí přálo, sněhu bylo dostatek a skvělá parta. A tak nic nebránilo tomu, aby celý kurz probíhal hladce a všichni se společně věnovali jízdě na monoski a biski.

Fotografie naleznete v naší GALERII.

Speciální poděkování patří Ski areálu Severák za přátelský a vlídný přístup. Moc si toho vážíme. Dále děkujeme jednotlivým vlekařům obrovskou pomoc při nasedání na vlek a vytváření příjemné atmosféry.

Veliké poděkování patří Tomášovi Lisému, že s námi na lyžařský program každý rok jezdí a spolupracuje s klienty na technice jízdy z kopce dolů. Také za jeho motivaci, podporu a návaznou spolupráci s klienty.

Srdečné poděkování patří Martinovi Kopečkovi. Vždy si udělá čas s Centrem Paraple vyrazit a je našemu týmu velikou oporou. Zejména klientům, kterým jde vzornou ukázkou a má pro ně vždy potřebnou lyžařskou radu či nejde daleko pro povzbuzení.

Děkujeme také našemu ubytovateli Výtvarné Centrum Sněženka za poskytnutí bezbariérových prostor ve Smržovce.Poslední poděkování poputuje všem zúčastněným, ať už zaměstnancům Centra Paraple, že do toho šli naplno a byli oporou celému týmu. Také klientům za jejích vytrvalost, statečnost a kus práce, kterou na programu udělali. Mají náš veliký obdiv. Nesmíme zapomenout na studentky, které se staly plnohodnotnou součástí týmu a moc nám pmohly.

Díky všem!