Kde se nejlépe rozloučit s koncem prázdnin? No přeci na vodě! A tak jsme se poslední srpnový týden vydali s klienty na přehradu Nechranice.

V kempu jsme se všichni sešli už v neděli, abychom se mohli ubytovat a společně seznámit. Poznali jsme nové i staré tváře a posdíleli zážitky z léta. Samozřejmě jsme museli omrknout i vodní nádrž, kvůli které jsme přijeli.

První dva dny jsme se ponořili do jachtaření. Dopolední teorii vystřídala odpolední praxe. Velké díky patří skvělým instruktorům z Yacht Clubu CERE, kteří se nám plně věnovali a předávali svoje zkušenosti a cenné rady. Kdo zrovna nejachtařil, mohl si vyzkoušet paddleboard, kajak nebo se svézt na motorovém člunu a podporovat tak přímo ostatní na vodě. Počasí nám přálo a tak o opálené obličeje nebyla nouze.

Kromě vodních aktivit jsme samozřejmě sportovali i na souši. Zahráli jsme si bocciu, kubb, zastříleli z luku a pistole. Kdo měl energii navíc, vyrazil na projížďku po okolí na handbiku či lehokole.

Večery jsme trávili hraním společenských her, pub quizem a dokonce i zpíváním u kytary, na kterou skvěle zahrál náš dobrovolník Jirka.

Sportovní kurz jsme zakončili v pátek společnou snídaní. Rozloučili jsme se a odjeli zpět do všech koutů České republiky. Teď už jen vstřebáváme veškeré zážitky a samozřejmě plánujeme dál, co se dá vyzkoušet, v čem se dají překonávat limity a posouvat hranice.

Fotky ze sportů v přírodě najdete v naší galerii.

IMG-20220830-WA0005