Clowie, 6 let – staffordšírský bullterriér

1. června 2021 Clowie, 6 let – staffordšírský bullterriér

Jo Paraple, já to tam miluji. Už, když jdeme z domu a pokračujeme po chodníku od polikliniky tak vím, kam se jde a popoháním toho svého louDavýho, aby přidal a já si mohla konečně proběhnout Paraple.

Ještě dnes se musím smát a mám mastnou hubu při vzpomínce na svou první návštěvu Paraplete. Ty Aleny vytřeštěné oči, byla tenkrát dost zaskočena. Ale to co se stalo jen mezi ní, mnou, páníčkem a hrncem polívky.

Proběhnout Paraple se vyplatí, i když vím, že se to podle nařízení ředitele nesmí, jakože bez dozoru, ale vydržte to. Piškoty u Míši, Verči, Páji a další dobrůtky u Barunky, Toma, nebo v kavárně, dá to zabrat, než to proběhnete.

Ale jako abyste si nemysleli, já tam jen nežeru, ale i pracuji. Jsem psycholog a ergoterapeut. Nevěřili byste, kolik lidí se díky mě naučilo házet míček, i když si mysleli, že to nepůjde. Jsem velmi trpělivá, to ergoterapeut být musí, vyzkoušela jsem si to na páníčkovi.

Moje psychologické intervence jsou pracnější, tam se musím věnovat nejen klientům, ale i zaměstnancům. Když už nepomáhá nic, hodím záda a pohled, že chci podrbat a to už těžko někdo vydrží neroztát.

No nic, musím běžet na zahradu, protože Martin má v ruce míííííííčeeeeeeeeeeeeeeek. 

Clowie_

Odebírat newsletter

Podpořte nás

Život je jízda!

Pojeďte kousek cesty s námi.

Chci darovat