V pátek 24. června se v Centru Paraple uskutečnilo charitativní divadelní představení – Enigmatické variace aneb láska až za hrob.

Díky inciativě Michala Jančaříka, rozhlasového i televizního moderátora a zároveň našeho klienta, jsme měli tu čest a vzácnou příležitost přivítat u nás herecké duo tvořené Martinem Stránským a Janem Maléřem. Členové souboru Divadla Josefa Kajetána Tyla v Plzni k nám vážili cestu až ze západočeské metropole, aby bez nároku na honorář sehráli mimořádné představení. Prostory paraplecí tělocvičny se pro tuto speciální příležitost proměnily v divadelní sál. Početní diváci téměř bez dechu sledovali hodinu a půl trvající herecký koncert obou aktérů ve strhující hře z pera současného nejhranějšího francouzského autora E. E. Schmitta.

Představení protkané svěžím, inteligentním humorem, napínavými dialogy a neustále překvapujícím textem, navíc okořeněné dokonalou souhrou obou herců, obecenstvo ocenilo bouřlivým potleskem a ústřední představitelé se museli několikrát vracet na scénu pro další projevy nezměrné spokojenosti diváků.

IMG-20220624-WA0015

Naše VELKÉ DÍKY patří oběma hercům, Michalu Jančaříkovi a všem, kteří přišli a zakoupením vstupenky přispěli na činnost Centra Paraple. Výtěžek z charitativního divadelního představení se blíží částce dvacet tisíc korun. Rozzářené tváře přítomných diváků, s početným zastoupením klientů, jsou ovšem tím největším oceněním a přínosem!

P1030085