JAK DARUJÍ

Spolupráce s Trigemou

10. května 2022
Spolupráce s Trigemou

Spolupráce s Trigemou probíhá již od roku 1999. Trigema, tehdy ještě hlavně stavařská firma, byla oslovena s poptávkou na dostavbu sídla Paraplete. Hledali jsme firmu, která by na půdorysu bývalých jeslí dokázala vybudovat funkční stavbu s rehabilitačním i kancelářským zázemím, s pokoji o dvaceti lůžkách, bazénem, dílnou, učebnou a kavárnou. Ve výběrovém řízení zvítězila právě Trigema. Po pěti etapách stavebních prací, které zabraly tři roky, se v únoru 2001 stala Trigema jedním z hlavních partnerů Centra Paraple. Když na přelomu let 2009 a 2010 probíhala dostavba levého křídla centra, zvítězila ve výběrovém řízení opět Trigema. Díky úsporám při provádění stavby, zisku, kterého se firma vzdala, věnovala Trigema Parapleti přes tři milióny korun.

Když se Centrum Paraple v srpnu 2010 stalo obecně prospěšnou společností se samostatnou právní subjektivitou, finanční manažer Trigemy nám poskytl účetní konzultace a pomoc při nastavení finančního plánu. Jedním z členů týmu, který transformaci připravoval, byl také Marcel Soural, který se poté stal členem správní rady Centra Paraple a do dnes dohlíží jako člen dozorčí rady nad správným hospodařením naší organizace. Těší nás, že podpora Centra Paraple se stala nedílnou součástí firemní kultury, zaměstnanci i zástupci společnosti se pravidelně účastní akcí pořádaných Centrem Paraple (Běh pro Paraple, Golf pro Paraple, charitativní díl pořadu StarDance a dalších), podporují nás nejen finančně, ale i organizačně a poradensky. Za dobu spolupráce podpořila Trigema Paraple částkou blížící se 20 milionům korun. Děkujeme!

Paraple a Trigema do budoucna

Cítíme, že jsme si se společností Trigema stále bližší. Obě organizace dynamicky rostou a snaží se zdokonalovat v odvětví kde působí a často udávají trendy vývoje a mění zaběhlé standardy. Spojuje nás touha využití moderních technologií ve snaze usnadnit lidem život, hledat nové výzvy a také udržet pracně vydobytou svobodu. Věříme, že naše partnerství zůstane i v dalších letech, které mohu přinést mnohem těžší výzvy, než jsme doposud řešili.

Odebírat newsletter

Podpořte nás

Život je jízda!

Pojeďte kousek cesty s námi.

Chci darovat