UŽITEČNÉ TIPY

vozejkov.cz

24. března 2020
vozejkov.cz


Zdroj: Magazín Paraple, srpen 2019

Text: CZEPA

Česká asociace paraplegiků – CZEPA a Centrum Paraple spojily síly, aby mohly společně spravovat inovovaný komunitní portál pro vozíčkáře Vozejkov.cz. Změna není zdaleka jen vizuální. Celý web je responzivní (přizpůsobí se používanému displeji), přehlednější a navíc přímo propojený s aplikací VozejkMap. Díky tomu je možné informace lépe sdílet, komentovat, dotvářet.

Cílem je vytvořit co nejširší informační profil obsahující relevantní textové, fotografické, ale i video informace. Každý registrovaný uživatel může navíc obsah sám tvořit.

A proč se registrovat? Můžete komentovat, sdílet svůj názor, pozvat ostatní na akci ve vašem regionu, poradit ostatním uživatelům, seznámit se, načerpat inspiraci, zjistit, kam můžete vyrazit na dovolenou či výlet atd.

I Poradna se stala přehlednější. Je rozčleněna do šesti hlavních okruhů a ty následně do dalších podskupin. Tím je zajištěno rychlé dohledání potřebných informací, které poskytují naši renomovaní odborníci.

A co když budete chtít něco prodat či koupit? Tak to prostě zavěsíte na Vozejkov.cz.

Jde o to, aby své těžce nabyté zkušenosti, kterých mají vozíčkáři habaděj, mohli předat těm, kteří si neví rady a nebo dát dobrej tip i zkušeným pardálům. Proto vznikla tato sociální síť, kde na jednom přehledném místě naleznete spoustu potřebných informací, které se mohou filtrovat dle regionu kategorie a data.

Co všechno Vozejkov přináší? O tom se už přesvědčte sami.

Odebírat newsletter

Podpořte nás

Život je jízda!

Pojeďte kousek cesty s námi.

Chci darovat